Bebek yürüteci Moon Walk Kullanımı

bebek yürüteç

Bebekleri için özen gösteren anne ve babalar için özel ürün bebek yürüteçi moon walk. Moon Walk yürümeyi öğrenecek bebekler için harika bir egsersiz diyebiliriz. Sıradan bebek yürüteçleri genelde bebekleri avutmak amaçlı kullanılmakta olup, moon walk bebek yürüteci ile bebeğiniz sizin kontrolünde olacak. Bebeğinizin yüksekliğini diz tansiyonunu bebek yürüteç üst kolundaki sizin yardımınızla ayarlayacağınızdan artık bebekler daha sağlık ve kolay yürüme egsersizleri yaparak yürümeyi öğrenecekler. 6 - 14 aylık bebeğinize yürümeyi öğretmek için sağlıklı ve iadeal bir yardımcı. 66 cm uzunluk ve 31 cm genişliği ile 8-16 aylık bebekler için ayarlanabilir. Plastik kilitler sayesinde oldukça güvenlidir. Ürünün iç kısmı %100 pamuk kumaştan üretilmiştir. 35 kg kadar taşıma dayanıklılığına sahiptir. Renk: Açık mavi ve turuncu

Bebek bakımının en zor dönemlerinden biri yürümeye başladıkları dönemdir. Birkaç adım atar sonra düşerler ve bazen tehlikeli durumlarla karşılaşılabilir. Bunun için sürekli yanında olmak ve ona destek vermek düşmesine engel olmak gerekir. Tabi bütün günpeşinde koşturup dururken sürekli eğik durmaktan sırtınız ve beliniz ağrır ve yorulursunuz. İşte Moon Walk bu sıkıtıya bebeğinizin sağlığını sıkıntıya sokmayan ve ona nazikçe yardımcı olan bir çözüm getiriyor.

Bir tür praşüt sistemine sahip moon walk bebek yürüteci bebeğinizi yan, ön ve üst mandallar sayesinde bebeğinizin boyuna, kilosuna göre rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

bebek yürüteç

Bebek yürüteci

Moon Walk bebek yütüteç. Özen gösteren anne ve babalar için

moon walk yürüteç

Ücret ve Teslimat

Sipariş vermeden önce teslimat şartları, ücret ve detayları okuyunuz.

Dilek feneri sipariş

Bebek Yürüteç Sipariş

Sipariş formunu doldurarak kolayca sipariş verebilirsiniz.